Het SOPREMA-team

Maak kennis met onze verschillende Sales-afdelingen en neem contact op met uw vertegenwoordiger voor vragen en informatie.

 

 

 

SOPREMA groepsfoto

Leo Hoekstra

CEO SOPREMA Noord-Europa

Marc Geerts

Commercieel Directeur
SOPREMA Belux

Sales Team Dak en Bouw Vlaanderen

Michel Van Strydonck

Sales Manager Dak en Bouw
Vlaanderen

mvanstrydonck@soprema.be
+32 476/96 36 31

 

Benny Goossens

Sales Distributie
Limburg, Antwerpen en Vl. Brabant

bgoossens@soprema.be
+32 471/74 37 06

 

Filip Coppens

Area Sales Manager
Antwerpen en Vlaams Brabant

fcoppens@soprema.be
+32 476/98 80 24

Lotte Liekens

Area Sales Manager
Limburg en Vlaams Brabant

lliekens@soprema.be
+32 473/11 04 67

Frederik Munters

Area Sales Manager
Oost-Vlaanderen

fmunters@soprema.be
+32 497/47 32 65

Olivier De Buck

Area Sales Manager
West-Vlaanderen

odebuck@soprema.be
+32 471/74 39 34

Sales Team Dak en Bouw Wallonië

Jean-Claude Cammaerts

Sales Manager Dak en Bouw
Wallonië

jcammaerts@soprema.be
+32 467/47 32 61

Lucien Donnay

Area Sales Manager
Luik & Namen

ldonnay@soprema.be
+32 472/80 85 00

Sébastien Dave

Area Sales Manager
Henegouwen

sdave@soprema.be
+32 470/89 31 51

Stéphane Lempereur

Area Sales Manager
Luxemburg

slempereur@soprema.be
+32 496/12 48 52

 

Julien Cardoso

Area Sales Manager
Brussel & Waals Brabant

jcardoso@soprema.be
+32 478/88 13 69

Laurent André

Sales Distributie
Luik en Namen

landre@soprema.be
+32 470/99 18 34

SALES TEAM vloeibare waterdichtingssystemen

Peter Geysenbergh

Sales Manager ALSAN
Belux

pgeysenbergh@soprema.be

Gilles Lambrechts

Area Sales Manager
Antwerpen, Limburg en Vl. Brabant

glambrechts@soprema.be
+32 470/99 10 31

Niels Verkest

Area Sales Manager
Oost en West Vaanderen

nverkest@soprema.be
+32 471/41 00 19

Eric Dohogne

Area Sales Manager
Brussel, 
Luxemburg en Wallonië

edohogne@soprema.be
+32 473/27 20 38

Natuurlijke isolatie

Pierre Verniers

Sales Manager
Pavatex Benelux

pverniers@soprema.be
+32 477/58 19 50

Specifications team

Tom Van Opstal

Manager Specifications
Antwerpen, Limburg en Vl. Brabant

tvanopstal@soprema.be
+32 499/51 55 77

Dominique Dehoorne

Specifications en Project Manager
Oost- en West-Vlaanderen

ddehoorne@soprema.be
+32 472/84 48 47

Nicolas Electeur

Specification and Process Advisor
Brussel, Wallonië en Luxemburg

nelecteur@soprema.be
+32 476/60 58 96

Commerciële binnendienst

Joke Peeters

Customer Service Manager Belux

jpeeters@soprema.be

 

Emilie Booten

Commercial Assistant

ebooten@soprema.be
+32 14/28 54 32

Evelien Kaers

Commercial Assistant

ekaers@soprema.be
+32 14/24 19 77

Marc Versmissen

Commercial Assistant

mversmissen@soprema.be
+32 14/28 54 57

Silke Stausens

Commercial assistant

sstausens@soprema.be
+32 14/28 64 90

 

Jasmien Verbruggen

Commercial assistant

jverbruggen@soprema.be
+32 14/24 19 79

Luca Cobben

Commercial Assistant

lcobben@soprema.be
+32 14/23 07 07

Sven Leenaards

Purchaser

sleenaards@soprema.be

Customer support

Yves Schoensetters

Customer Support Manager
Belux

yschoensetters@soprema.be
+32 14/23 07 07

Bert Geubbelmans

Customer Support Advisor
Bitumen & Flagpool

bgeubbelmans@soprema.be
+32 14/23 07 07

Lorenz Geens

Customer Support Advisor
Insulation

lgeens@soprema.be
+32 14/23 07 07

Saartje Hens

Customer Support
Assistant

shens@soprema.be
+32 14/23 07 07

Karl Deugd

Field Instructor

kdeugd@soprema.be
+32 14/23 07 07

 

Werner Vermeiren

Field Instructor

wvermeiren@soprema.be
+32 14/23 07 07

Peter Smeekens

Field Instructor

psmeekens@soprema.be
+32 14/23 07 07

Sopracenters

Daniel Stolle

Warehouse responsable
Sopracenter Wommelgem

wommelgem@soprema.be
+32 3/354 36 66

Patrick Versmissen

Magazijnier
Sopracenter Wommelgem

wommelgem@soprema.be
+32 3/354 36 66

Erik Vranken

Warehouse Responsable
Sopracenter Herk-de-Stad

herk-de-stad@soprema.be
+32 13 / 326 . 773

Luc Lasseel

Warehouse Responsable
Sopracenter Gent

gent@soprema.be
+32 9/257 57 70

Geert Paermentier

Magazijnier
Sopracenter Gent

gent@soprema.be
+32 9/257 57 70

Ria Creve

Assistente
Sopracenter Gent

gent@soprema.be
+32 9/257 57 70