Het SOPREMA-team

Maak kennis met onze verschillende Sales-afdelingen en neem contact op met uw vertegenwoordiger voor vragen en informatie.

 

 

 

SOPREMA groepsfoto

Leo Hoekstra

CEO SOPREMA Noord-Europa

Marc Geerts

Commercieel Directeur
SOPREMA Belux

Sales Team Dak en Bouw Vlaanderen

Michel Van Strydonck

Sales Manager Dak en Bouw
Vlaanderen

mvanstrydonck@soprema.be
+32 476/96 36 31

 

Filip Coppens

Area Sales Manager
Antwerpen en Vlaams-Brabant West

fcoppens@soprema.be
+32 476/98 80 24

Esma Ganic

Area Sales Manager
Antwerpen & Vlaams-Brabant West

eganic@soprema.be
+32 475 /41 05 59

Lotte Liekens

Area Sales Manager
Limburg en Vlaams-Brabant

lliekens@soprema.be
+32 473/11 04 67

Frederik Munters

Area Sales Manager
West- en Oost-Vlaanderen

fmunters@soprema.be
+32 497/47 32 65

Olivier De Buck

Area Sales Manager
West- en Oost-Vlaanderen

odebuck@soprema.be
+32 471/74 39 34

Dominique Dehoorne

Area Sales Manager
West- en Oost-Vlaanderen
Bouwhandel

ddehoorne@soprema.be
+32 472/84 48 47

Sales Team Dak en Bouw Wallonië

Lucien Donnay

Sales Manager
Wallonie

ldonnay@soprema.be
+32 472/80 85 00

Jean-Claude Cammaerts

Senior Consultant

jcammaerts@soprema.be
+32 467/47 32 61

Sébastien Dave

Area Sales Manager
Henegouwen

sdave@soprema.be
+32 470/89 31 51

Stéphane Lempereur

Area Sales Manager
Luxemburg

slempereur@soprema.be
+32 496/12 48 52

 

Julien Cardoso

Area Sales Manager
Brussel & Waals-Brabant

jcardoso@soprema.be
+32 478/88 13 69

Laurent André

Sales Distributie
Luik en Namen

landre@soprema.be
+32 470/99 18 34

SALES TEAM vloeibare waterdichtingssystemen

Peter Geysenbergh

Sales Manager ALSAN
Belux

pgeysenbergh@soprema.be

Gilles Lambrechts

Area Sales Manager
Antwerpen, Limburg en Vl. Brabant

glambrechts@soprema.be
+32 470/99 10 31

Niels Verkest

Area Sales Manager
Oost- en West-Vaanderen

nverkest@soprema.be
+32 471/41 00 19

Eric Dohogne

Area Sales Manager
Brussel, 
Luxemburg en Wallonië

edohogne@soprema.be
+32 473/27 20 38

Natuurlijke isolatie

Pierre Verniers

Sales Manager
Pavatex Benelux

pverniers@soprema.be
+32 477/58 19 50

Ann Verwilt
ann verwilt

Commercial Assistant
Pavatex Benelux

averwilt@soprema.be
+32 9 257 57 72

Specifications team

Roel Van den Bergh

Specification & Sales Support
Director
Belux

rvandenbergh@soprema.be
+32 475/96 28 83

Tom Van Opstal

Manager Specifications
Antwerpen, Limburg en Vl. Brabant

tvanopstal@soprema.be
+32 499/51 55 77

Nicolas Electeur

Specification and Process Advisor
Brussel, Wallonië en Luxemburg

nelecteur@soprema.be
+32 476/60 58 96

Rik Van Keymeulen

Specification Manager
Brussel – Wallonië

rvankeymeulen@soprema.be
+32 491/37 02 41

Wout Thevelin

Specification Manager
Oost- en West-Vlaanderen

wthevelin@soprema.be

+32 479 55 98 39

Saartje Hens

Specification Assistant

shens@soprema.be
+32 14/23 07 07

Commerciële binnendienst

Joke Peeters

Customer Service Manager Belux

jpeeters@soprema.be

 

Marc Versmissen

Commercial Assistant

mversmissen@soprema.be
+32 14/28 54 57

Yana Ceulemans

yana ceulemans

Commercial Assistant

yceulemans@soprema.be

+32 14 23 07 07
Louis Devis

Commercial Assistant

ldevis@soprema.be

+32 14 23 07 07
Silke Stausens

Commercial assistant

sstausens@soprema.be
+32 14/28 64 90

 

Luca Cobben

Commercial Assistant

lcobben@soprema.be
+32 14/23 07 07

Antonio Pinto

louis devis

Commercial Assistant

apinto@soprema.be

+32 14 23 07 07
Jolanda Kriek

jolanda

Commercial Assistant

jkriek@soprema.be

+32 14 23 07 07

Purchasing & Pricing

Evelien Kaers

APR Buyer

ekaers@soprema.be
+32 14/24 19 77

Sven Leenaards

Purchaser

sleenaards@soprema.be

Sales support

Yves Schoensetters

Sales Support Manager
Bitumen & Insulation

yschoensetters@soprema.be
+32 14/23 07 07

Bert Geubbelmans

Sales Support Advisor
Synthetics & Liquids

bgeubbelmans@soprema.be
+32 14/23 07 07

Lorenz Geens

Sales Support Advisor
Insulation & Synthetics

lgeens@soprema.be
+32 14/23 07 07

Benny Goossens

Sales support advisor
Liquids – Bitumen

bgoossens@soprema.be
+32 14/23 07 07

Application & Customer Assistance

Karl Deugd

Field Instructor

kdeugd@soprema.be
+32 14/23 07 07

 

Werner Vermeiren

Field Instructor

wvermeiren@soprema.be
+32 14/23 07 07

Peter Smeekens

Field Instructor

psmeekens@soprema.be
+32 14/23 07 07

Sopracenters

Daniel Stolle

Warehouse responsable
Sopracenter Wommelgem

wommelgem@soprema.be
+32 3/354 36 66

Patrick Versmissen

Magazijnier
Sopracenter Wommelgem

wommelgem@soprema.be
+32 3/354 36 66

Peter Struyf

Magazijnier
Sopracenter Wommelgem

wommelgem@soprema.be
+32 3/354 36 66

Erik Vranken

Warehouse Responsable
Sopracenter Herk-de-Stad

herk-de-stad@soprema.be
+32 13 / 326 . 773

Luc Lasseel

Warehouse Responsable
Sopracenter Gent

gent@soprema.be
+32 9/257 57 70

Geert Paermentier

Magazijnier
Sopracenter Gent

gent@soprema.be
+32 9/257 57 70

Ria Creve

Assistente
Sopracenter Gent

gent@soprema.be
+32 9/257 57 70